wracasz na start telefon506 279 363 mailemail gadugadu-gadu skypeSKYpe facebookfacebook funpage
emerfoto.pl

fotografia MICHAŁ KUZYK

OFERTA ŚLUBNA REPORTAŻ i SESJA KRAJOBRAZ OFERTA BIZNESOWA PRACOWNIA POLECAMY

 

Fotografia reklamowa i produktowa


Fotografia produktowa (packshot) to dziś nieodłączny element niemal każdego biznesu. Jest ona szczególnie istotna dla sklepów internetowych oraz firm prezentujących swoją ofertę w sieci. Naukowo potwierdzono, że ludzie w większości przypadków kupują oczami, dlatego profesjonalne zaprezentowanie towaru na stronie internetowej lub w firmowym katalogu ma istotny wpływ na wysokość generowanej sprzedaży. Fotografia reklamowa akcentuje mocne strony danego produktu w bardzo estetycznej formie, niejednokrotnie wzbudzając zachwyt i pożądanie u konsumenta.

Emerfoto to pracownia oraz studio fotograficzne, które dzięki swoim umiejętnościom, doświadczeniu oraz przy pomocy sprzętu najwyższej jakości oferuje profesjonalne zdjęcia do sklepów internetowych. Fotografia produktowa to jedna z dziedzin fotografii, oferowanych naszym klientom. Efekty pracy niejednokrotnie sprostały oczekiwaniom najbardziej wymagających osób. Nasze studio znajduje się w Zebrzydowicach bo Zebrzydowice to nie tylko miejsce, gdzie przyjmujemy naszych Klientów, ale i zacisze, w którym możemy w skupieniu oddać się pracy by uzyskać najlepsze efekty ku ich zadowoleniu. Każdy, kto pragnie wykonać profesjonalną sesję fotograficzną produktom do swojego sklepu, tzw. packshot, mogą zgłosić się właśnie do nas. Studio emerfoto czeka i chętnie podejmie się każdego wyzwania. Spotkanie z Klientem możliwe jest również na terenie Bielska Białej lub w dogodnym dla Państwa miejscu. W naszej pracowni dysponujemy całym niezbędnym sprzętem oraz wyposażeniem potrzebnym do sfotografowania Państwa produktu. Rozmiary studio pozwalają na fotografowanie całkiem sporych obiektów, ale nie wykluczamy wykonywania zdjęć produktowych także poza naszą pracownią.

Fotografia reklamowa to usługa, w ramach której nasze studio oferuje nie tylko wykonanie zdjęć produktów zgodnie z najwyższymi standardami i wytycznymi klienta, ale również zapewnia ich obróbkę graficzną wraz z dodaniem znaku wodnego na specjalne życzenie zamawiającego. Portfolio na stronie internetowej zawiera profesjonalne zdjęcia produktowe, do państwa wglądu.Pracownia:   43-410 Zebrzydowice, ul Ks. Janusza 10a galeria Handlowa "ŚWISTAK" - I. piętro   pn-pt 10:00 - 17:00 so 9:00 - 14:00

kontakt:

tel. 506 279 363

email: emerfoto@emerfoto.pl

gg: 2045187

 

Dołącz do naszych fanów na facebook'u
www.facebook.com/emerfoto

 

Wykonujemy zdjęcia do katalogów, ulotek reklamowych, plakatów, na strony www oraz do sklepów internetowych.

 

Fotografia reklamowa:

- moda

- żywność

- przedmiot

- meble

 

Fotografia wnętrz:

- hotele i pensjonaty

- wnętrza restauracyjne

- zdjęcia panoramiczne pomieszczeń

- nieruchomość na sprzedaż

- aranżacje meblowe

Fotografia eventowa:

- obsługa koncertów

- wydarzenia firmowe

- spotkania integracyjne

- konferencje

 

 

Poniżej można obejrzeć próbkę zdjęć produkowych, fotografii wnętrz oraz foto-reportaże wykonanych przez emerfoto.pl

 

moda:

 

 

 

 

 

powrót do oferty

 

żywność:

 

 

 

 

 

 

 

 

powrót do oferty

 

Przedmiot:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

powrót do oferty

 

meble:

 

 

 

 

 

powrót do oferty

 

Wnętrze:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

powrót do oferty

 

zdjęcia panoramiczne pomieszczeń:

powrót do oferty

 

nieruchomości na sprzedaż:

 

 

 

 

powrót do oferty

 

koncert :

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

powrót do oferty